Results

Team123TWynik
ING Tech Poland2525121Przeg. po tie-breaku
Katowickie Wodociągi S.A.2327152Zwyc. po tie-breaku

W trzecim spotkaniu na parkiecie zameldowały się drużyny ING Tech Poland oraz Katowickie Wodociągi. Zdecydowanym faworytem tego meczu byli siatkarze ING, którzy wygrali pierwszy mecz z ekipą z Katowic 2:1. Do wyłonienia zwycięskiej ekipy potrzebowaliśmy aż 3 setów. Całe spotkanie niesamowicie wyrównane , każdy set to gra na przewagi i z akcji na akcji zmiana prowadzącego. Pierwszy set zakończył się wynikiem 25:23 dla ekipy ING Tech Poland. Gdy drugi set wchodził w decydującą fazę za grę wzięła się ekipa z Katowic, która wyciągnęła wynik drugego seta i wygrała go 27:25. W tie-breaku lepsi ostatecznie okazali się siatkarze Katowickich Wodociągów , którzy wygrali 15:12 i w całym spotkaniu 2:1. Końcówka 3 seta to niestety błędy własne ekipy ING , która musiała uznać wyższość rywali. Katowickie Wodociągi sprawiły niespodziankę wygrywając to spotkanie, a MVP meczu trafia do Jana Blecharczyka.