Results

Team123TWynik
Capgemini1625152Zwyc. po tie-breaku
Aviva Ubezpieczenia Katowice251661Przeg. po tie-breaku

Pierwszy set tego spotkania to zupełne zaskoczenie na tablicy wyników, ponieważ to zespół Avivy od samego początku odskoczył na pare punktów swoim rywalom. Dużo błędów własnych w przyjęciu i problemy z wyprowadzeniem skutecznego atatku spowodowały że Capgemini nie dało rady odrobić strat z początku seta. Aviva zdecydowanie wygrała 25:16 i objęła prowadzenie w spotkaniu. 2 set to zupełnie odmieniona gra siatkarzy Capgemini , którzy w tym secie dominowali w ataku, pokazali kilka bardzo efektownych ataków. Swoją zagrywką zmuszali rywali do błędów przez co drugi set był całkowicie pod ich kontrola, set zakończony tym samym stosunkiem punktów 25:16 dla Capgemini. W tym spotkaniu również do wyłonienia zwycięskiej ekipy potrzebny był tie-break. 3 set to już zdecydowanie przewaga drużyny Capgemini , która dość łatwo i szybko ograła swojego przeciwnika 15:6 i wygrała to spotkanie w stosunku 2:1.
MVP tego spotkania trafia do Roberta Jaskóły.