0 - 2

Team12TWynik
Aviva Ubezpieczenia Katowice24130Przegrana
Capgemini26252Zwycięstwo

W ostatnim spotkaniu ostatniej kolejki Silesian Business League zobaczyliśmy starcie drużyny Capgemini z ekipą Avivy. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 2:0 (25:18 ; 25:18) dla Capgemini i w rewanżu to oni byli faworytem do zdobycia kompletu punktow, tym bardziej że zwycięstwo dawało im pewne drugie miejsce w końcowej tabeli.

Pierwszy set bardzo wyrównany i chaotyczny z obydwu stron. Bardzo dobra gra w obronie ekipy Avivy dawała co chwilę przewagę jednego punktu nad drużyną Capgemini. Bardzo skuteczny w tym spotkaniu był atakujący drużyny Capgemini Tomasz Michalak, który ratował drużynę w najważniejszych momentach. Ostatecznie po bardzo twardym i zaciętym secie zwyciężyli zawodnicy Capgemini wygrywając seta na przewagi 26:24.
Drugi set to już zdecydowanie lepszy w wykonaniu Capgemini, którzy skuteczną zagrywką odrzucali od siatki rywali i zdobywali kolejne punkty na swoje konto. W polu zagrywki ponownie pokazał się atakujący Capgemini Tomasz Michalak, który zdobywał punkt na punkt z zagrywki, do niego dołączył przyjmujący Łukasz Karnia, który w końcówce zanotował 2 asy serwisowe.  W tym secie zawodnicy Avivy nie mieli szans na zatrzymanie rozpędzonej ekipy Capgemini, którzy w końcowej tabeli zajmują drugie miejsce i zdobywają srebrne medale.
Zawodnikiem meczu został atakujący Tomasz Michalak.