Results

Team12TWynik
Aviva Ubezpieczenia Katowice25252Zwycięstwo
Schneider Electric14150Przegrana

Trzecie spotkanie 13 kolejki to pojedynek między Aviva Ubezpieczenia Katowice, a ekipą Schneider Electric. W pierwszym starciu lepsi okazali się ubezpieczeniowcy, którzy wygrali 2:0 (25:13 ; 25:22). Dla obu ekip był to mecz o tzw. „pietruszkę” ponieważ nie zmieniał układu tabeli. Dla zawodnikow z Katowic byla to szybka przeprawa i rozgrzewka przed drugim meczem tego dnia, w którym przeciwnik był zdecydowanie mocniejszy. Bardzo szybko ekipa Avivy wyszła na prowadzenie i z każdymi kolejnymi akcjami tylko powiększała przewagę nad swoim rywalem. Pierwszy set zakończył się 25:14.

Drugi set równie skuteczny i szybki dla drużyny Aviva Ubezpieczenia Katowice, w którym pozwolili przeciwnikom na zdobycie 15 punktów. Mecz wygrany przez drużynę z Katowic i na ich konto wpisujemy 3 punkty po tym spotkaniu. Zawodnikiem meczu został Dawid Pieczyrak.