Zadróż Nieruchomości Katowice vs Aviva Ubezpieczenia Katowice

Doradzanie.eu & Zadróż Nieruchomości
2 - 0
Aviva Ubezpieczenia Katowice

Trzeci mecz 11 kolejki to derby drużyn z Katowic,a mianowicie ekip Zadróż Nieruchomości i Avivy. W pierwszym spotkaniu tych drużyn lepszy okazał się Zadróż wygrywając spotkanie 2:0 (25:20 ; 25:22) więc w tym spotkaniu był faworytem. Pierwszy set to totalna dominacja drużyny Zadróż, cały set znakomicie kontrolowany przez zawodników dobra gra w zagrywce oraz skuteczne ataki pozwoliły rywalom na zdobycie tylko 13 punktów. Ekipa Avivy na drugi set wyszła maksymalnie skoncentrowana i podjęła skuteczną walkę z przeciwnikiem o zgarnięcie choć jednego punktu w tym spotkaniu. Drugi set to bardzo ładny pokaz gry w obronie obydwu drużyn co dało nam pokaż pięknej siatkówki. Zawodnicy Avivy robili co mogli w końcówce seta by odwrócić losy spotkania i doprowadzić do tie breaka. Na tablicy pojawił się wynik 24:21 i już tylko jeden punkt został zawodnikom Zadróż Nieruchomości Katowice do zakończenia spotkania, gdy przy własnym przyjęciu popełnili dwa błędy i widzieliśmy wynik 24:23. Mimo popełnionych błędów, następną akcje już skutecznie zakonczyli zawodnicy Zadróża i set zakończył się wynikiem 2:0. Najlepszym graczem meczu został przyjmujący drużyny Zadróż Nieruchomości Katowice – Michał Zadróż gratulujemy.