Doradzanie.eu & Zadróż Nieruchomości

Team12TWynik
Schneider Electric2370Przegrana
Doradzanie.eu & Zadróż Nieruchomości25252Zwycięstwo

Przed ostatni mecz w 9 kolejce to spotkanie między Schneider Electric, a ekipą Zadróż Nieruchomości Katowice. Pierwsze spotkanie tych drużyn zakończyło się wynikiem 2:0 (25:13;25:14) dla drużyny Zadróż Nieruchomości Katowice.

Od początku seta widać było że oby dwie ekipy nie weszły dobrze w mecz. Pierwsza cześć spotkania to bardzo duża ilość błędów wlasnych po obu stronach. Spodziewać by się mogło że powtórzy sie bardzo korzystny wynik z pierwszego meczu, a tym czasem pierwszy set zakończył się niewielką przewagą drużyny Zadróż, którzy wygrali 25:23.
Drugi set nie odzwierciedlał przebiegu pierwszego seta. Ekipa Zadróż Nieruchomości Katowice wyszła całkowicie odmieniona. Skuteczne ataki, bardzo dobra gra w obronie i przede wszystkim bardzo dobre zachowanie w polu zagrywki pozwoliły całkowicie zdominować 2 set wynikiem 25:7 i wygrać całe spotkanie 2:0.
Graczem meczu został Jan Grzyb z ekipy Zadróż Nieruchomości Katowice, serdecznie gratulujemy.