Schneider Electric

Team12TWynik
Doradzanie.eu & Zadróż Nieruchomości25252Zwycięstwo
Schneider Electric13140Przegrana

Ostatni mecz w 6 kolejce Silesian Business League przyniósł nam ostatniego debiutanta ligi, a mianowicie drużynę ZADRÓŻ Nieruchomości Katowice. Rywalem debiutantów byli siatkarze Schneider Electric, którzy po swojej trzeciej porażce w lidze, chcieli zdobyć punkty.

Od początku seta widać było ogromne doświadczenie siatkarskie zawodników z Katowic. Skuteczna gra środkiem, mocna i agresywna zagrywka pozwoliła prowadzić bezpiecznie w secie i wygrać z bardzo wyraźną przewagą. Gracze Schneider Electric mieli wyraźne problemy ze skończeniem swoich ataków. Set zakończyl się wynikiem 25:13.

Drugi set także przebiegał pod dyktanto graczy ZADRÓŻ Nieruchomości, którzy wyraźnie dominowali i pokazywali rywalom, jak się powinno grać w siatkówkę. Bardzo jednostronne spotkanie po którym komplet punktów został przypisany na konto drużyny z Katowic. Drugi set zakończony wynikiem 25:14.

Rafał Nieczypor (ZADRÓŻ Nieruchomości Katowice) został wybrany najskuteczniejszym zawodnikiem meczu. Gratulujemy.