0 - 2

Team12TWynik
MDK Projekt16190Przegrana
Capgemini25252Zwycięstwo

W drugim spotkaniu we wtorkowe popołudnie na parkietach Silesian Business League naprzeciwko siebie stanęły drużyny MDK Projekt i Capgemini. W tym pojedynku drużyna Capgemini występowała w roli faworyta i jak na faworyta przystało wygrali oni swoje kolejne spotkanie wynikiem 2:0.
Już od pierwszych punktów w secie 1 widać było skupienie i determinację w grze zespołu Capgemini. Skuteczne przyjęcie stojące na wysokim poziomie było jednym z elementów, które pomogły wygrać to spotkanie. Pierwszy set zakończył się wynikiem 25:16.
Druga część spotkania była odbiciem lustrzanym pierwszej partii gdzie skuteczne przyjęcie pozwalało na swobodne rozgrywanie piłek i kończenie swoich akcji. Po stronie MDK widzieliśmy problemy w przyjęciu przez co brakowało skuteczności i utrudniało zdobywanie kolejnych punktów. Ekipa z MDK uległa w drugim secie 25:19.
Skuteczne zagrywki i kończące ataki wyłoniły MVP tego spotkania, którym został Przemysław Kafel z Capgemini.