Raben

Team12TWynik
Capgemini25180Przegrana
Raben27252Zwycięstwo

Na sam koniec, jako prawdziwa wisienka na torcie w katowickim Spodku mecz rozegrały drużyny, które do tej pory jako jedyne pozostawały bez żadnej porażki na swoim koncie. Capgemini i Raben zadowoliły kibiców prawdziwie siatkarskim widowiskiem i tym sposobem wyłonił nam się lider sezonu. Mimo bardzo niekorzystnego dla Capgemini wyniku 0:7 na samym początku spotkania, zawodnicy zdołali doprowadzić set do wyrównanej walki, jednak ostatecznie po grze na przewagi, przegrali partię 24:26. Warto wspomnieć, że w tej części spotkania drużyna Raben zepsuła tylko jedna zagrywkę. Ostatecznie, po mniej wyrównanym drugim secie spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0, a MVP spotkania wybrany zostaje niemalże bezbłędny, dający kluczową zmianę w pierwszym secie, rozgrywający zespołu Raben – Grzegorz Osiecki.