ING Tech Poland

Team12TWynik
KPMG14210Przegrana
ING Tech Poland25252Zwycięstwo

Tutaj toczyła się bezpośrednią walka o 5 lokatę. Drużyna ING w tym meczu grała w roli faworyta, ponieważ w pierwszym spotkaniu tych ekip to właśnie ING Tech Poland okazało się mocniejsze, wygrywając 2:0 z ekipą KPMG. Jak na faworyta przystało, nie zawiedli , pokazali się z dużo lepszej strony i wygrali dość łatwo pierwszy set 25:14. Skuteczna zagrywka znacznie utrudniła rozegranie drużynie KPMG i świetna gra blokiem też przełożyła się na zbudowanie znacznej przewagi. Drugi set już bardziej wyrównany, lecz drużyna pomarańczowych kontrolowała przebieg wydarzeń na boisku i dowiozła swoją przewagę do końca wygrywając 25:21. Drużyna KPMG mimo prób i wysiłku nie była w stanie sprostać tego wieczora swoim rywalom. Po tym spotkaniu ING Tech Poland umocniło się na 5 pozycji w tabeli , a KPMG utrzymało swoją 6 lokatę. Miano zawodnika meczu trafia do Kamila Gołębiowskiego z ING Tech Poland.