2 - 1

Team123TWynik
Doradzanie.eu & Zadróż Nieruchomości1925162Zwyc. po tie-breaku
Capgemini2514141Przeg. po tie-breaku

W pierwszym meczu 11 tygodnia na parkiet wyszli zawodnicy Zadróż Nieruchomości Katowice i Capgemini. Faworytem spotkania byli liderzy tabeli, a więc ekipa agentów nieruchomości , którzy pokonali też w pierwszym meczu swoich rywali 2:1. Pierwszy set to popis umiejętności drużyny Capgemini, która grała popisowo w ataku. Wygrywając pierwszego seta 25:19 przyjmujący Capgemini Patryk Kropisz grał na 100% skuteczności w ataku. Ekipa Zadróża nie miała do powiedzenia nic w tym secie. Druga partia to zupełnie inna gra drużyny z Katowic, która zagrała skutecznie w przyjęciu i zdecydowanie mocniej w ataku. Skuteczną bronią w tym secie był bardzo dobrze pracujący blok drużyny Zadróż Nieruchomości Katowice, dzięki któremu zdobyli bardzo ważne punkty i byli w stanie kontrolować przebieg drugiego seta. 3 set to walka od samego początku o zwyciestwo, mnóstwo wymian i skutecznych obron oraz znakomicie rozegranych kontrataków z oby dwu stron. Wynik 16:14 świadczy tylko o zaciętej walce o zwycięstwo , które ostatecznie odnieśli siatkarze z Katowic wygrywając spotkanie 2:1. MVP meczu został Piotr Jaworski.