Aviva Ubezpieczenia Katowice

Team12TWynik
Adient Seating Poland25252Zwycięstwo
Aviva Ubezpieczenia Katowice18190Przegrana

W piątym meczu 6 tygodnia rozgrywek oglądaliśmy spotkanie Adient Seating Poland z drużyną Avivy Ubezpieczenia Katowice.
Wyniki 25:18 w pierwszym secie i 25:19 w drugim secie świadczyć by mogły o zdecydowanej przewadze drużyny Adient która w tym meczu zwyciężyła, jednak nic bardziej mylnego. Zarówno pierwszy jak i drugi set bardzo wyrównany jeżeli chodzi o statystki meczu. Bardzo skuteczne zagrywki z oby dwu stron i przemyślane rozegranie pozwoliło zdobywać punkty w ataku swoim drużynom. Oby dwie drużyny zaprezentowały się bardzo dobrze w tym spotkaniu , jednak któraś z drużyn musiała wygrać. Ekipa Adient zdecydowanie lepiej radziła sobie w długich wymianach po których zdobywali cenne punkty.
MVP tego spotkania trafia po raz kolejny do Marka Kasiuka (Adient Seating Poland).