Team12TWynik
Adient Seating Poland25252Zwycięstwo
KPMG2280Przegrana

W ostatnim pojedynku wtorkowej kolejki na parkietach Silesian Business League widzieliśmy ponownie ekipę Adient, która podejmowała drużynę KPMG.
W pierwszym secie widzieliśmy kawał dobrej siatkówki, ponieważ obie drużyny pokazywały się z każdą akcją coraz lepiej. Wiele wymian i ciekawych akcji zapowiadało że będziemy świadkami długiego i zaciętego pojedynku. Pierwszy set zakończył się nieznaczną przewagą ekipy Adient, którzy wygrali stosunkiem 25:22. Drugi set zakończył się zaskakująco szybko i dość łatwo dla ekipy Adient. Spodziewaliśmy się zaciętej walki o każdy punkt,a zobaczyliśmy bardzo dobrze zagrywających siatkarzy Adient i zupełnie odmienionych zawodników KPMG, którzy nie radzili sobie z zagrywką przeciwnika. Drużyna Adient po każdym punkcie łapała pewność siebie i grała jeszcze lepiej, skuteczne punktowe bloki na zawodnikach KPMG pozwoliła im zamknąć drugie seta dość łatwo wynikiem 25:8. Całe spotkanie wygrane 2:0 przez Adient Seating Poland, a miano zawodnika meczu trafiło do Jakuba Siemczonka z drużyny KPMG, który popisał się efektownymi atakami dla swojej drużyny.