Adient Seating Poland

Team12TWynik
NGA HR1120Przegrana
Adient Seating Poland25252Zwycięstwo

Trzeci mecz to debiut dla ostatniej ekipy, która dołączyła w ostatnim momencie do rozgrywek. Mowa o drużynie Adient Seating Poland, która mierzyła się z ekipą NGA HR. Całe spotkanie szybkie i jednostronne dla ekipy Adient. Pierwszy set zdominowany w polu serwisowym i ataku. Drużyna NGA HR miała ogromne problemy z przyjęciem zagrywki przez co nie mogli skutecznie przeprowadzić ataków. Set zakończył się wynikiem 25:11 . Drugi set to już zdecydowana dominacja drużyny Adient, która pozwoliła swoim przeciwnikom zdobyć tylko 2 punkty.
Spotkanie szybkie i łatwe dla debiutującej ekipy, która po tym spotkaniu zapisuje swoje pierwsze zwycięstwo i 3 punkty na swoim koncie. MVP spotkania trafia do Agnieszki Grzybowskiej z drużyny Adient.