Doradzanie.eu & Zadróż Nieruchomości

Team12TWynik
NGK Ceramics25252Zwycięstwo
Doradzanie.eu & Zadróż Nieruchomości23220Przegrana

Mimo nerwowej końcówki pierwszego tego dnia spotkania drużyny NGK Ceramics z MDK Projekt można je spokojnie nazwać rozgrzewką przed prawdziwym siatkarskim pokazem siły i techniki. Mecz pomiędzy drużyną Zadroż Nieruchomosci Katowice, a NGK Ceramics to seria efektownych, długich wymian, skutecznych bloków, trudnych zagrywek i kombinacji ataków na naprawdę wyrównanym poziomie. W pierwszym secie do wyniku 23:23 drużyny szły łeb w łeb, jednak przez dwa błędy własne drużyny Zadróż, NGK udało się objąć prowadzenie w meczu z wynikiem 25:23. W drugim secie drużyna NGK grała o wiele spokojniej i pewniej natomiast drużynę Zadróż przez kolejne błędy własne czekała dosyć nerwowa końcówka. Grę drużyny uspokajał skuteczny w ataku zawodnik z numerem 10 – Michał Zadróż, a za efektowne obrony należy pochwalić zawodnika z numerem 8 – Michała Zosiuka, jednak MVP spotkania został wybrany zawodnik z drużyny NGK Klaudiusz Florjan i to właśnie jego zespół z wynikiem 2:0 i brakiem porażek na koncie wysuwa się w tabeli na bardzo wysokie prowadzenie