Results

Team12TWynik
NGK Ceramics25252Zwycięstwo
MDK Projekt19150Przegrana

Drugi mecz w 6 tygodniu zmagań przyniósł mecz między liderem, a przedostatnią drużyną w tabeli, NGK podejmowało MDK Projekt.
Od początku spotkania faworytem byli siatkarze z NGK, którzy po wygraniu z CAPGEMINI wskoczyli na fotel lidera.

Pierwszy set początkowo rozgrywany był punkt za punkt. Z każdą akcją NGK rozkręcało się i wchodziło na wyższe obroty, podbijając piłki w obronie i tym samym kończąc piłki z kontrataku. Taka gra pozwoliła im odskoczyć bezpiecznie na 5 punktów i zakończyć set wynikiem 25:19

Drugi set początkowo był małą niespodzianka i gracze MDK prowadzili 3:1. Siatkarze z NGK musieli się wziąć do gry żeby nie stracić punktu w tym spotkaniu. I tak też było, na tablicy pojawił się wynik 14:8 i kolejne akcje tylko potwierdzały dominacje w tym meczu zawodników NGK. Set wygrany do 15 i cały mecz 2:0. Najlepszym zawodnikiem meczu został zawodnik zwycięskiej drużyny : Jarosław Żyta.