Wracam do gry! Końcowe rozstrzygnięcia w sezonie Zima 2020!

Zapowiedzi spotkań

Saint Gobain vs Capgemini

W pierwszym spotkaniu w ramach Ekstraklasy Sportowej Ligi Firm, po wznowieniu rozgrywek, naprzeciw siebie staną zespoły Saint Gobain oraz Capgemini. Obie ekipy zajmują na ten moment sąsiednie miejsca w tabeli fazy finałowej o miejsca 1-4, jednak różnica punktowa pomiędzy nimi wynosi aż 9 punktów. Gracze rozstawieni w roli gospodarzy, zdobyli dotychczas 21 "oczek", w ostatnim meczu przed przerwą pokonując OEX MerService 11:3, co było dla nich siódmą wygraną w sezonie. Natomiast goście w swoim poprzednim starciu, musieli uznać wyższość drużyny Freshmed, ulegając rywalom aż 2:16. Czy Capgemini zdoła powalczyć z wyżej notowanym przeciwnikiem? A może to Saint Gobain zgarnie kolejne 3 punkty? Przekonamy się już o godzinie 20:30. Serdecznie zapraszamy.

Freshmed vs OEX MerService

W drugim meczu fazy finałowej Ekstraklasy Sportowej Ligi Firm, o miejsca 1-4, na boisko treningowe Stadionu Śląskiego wybiegną zespoły Freshmed oraz OEX MerService. Faworytem do zwycięstwa w tej konfrontacji, wydają się być piłkarze rozstawieni w roli gospodarzy. Gracze Freshmed znajdują się na szczycie tabeli, ponosząc dotychczas zaledwie jedną porażkę. W swoim poprzednim starciu, gospodarze pokonali ekipę Capgemini aż 16:2, grając bardzo ofensywny futbol. Natomiast goście mają na swoim koncie zarówno cztery wygrane, jak i cztery porażki. W ostatnim spotkaniu przed przerwą, zawodnicy OEX ulegli Saint Gobain 3:11, przegrywając drugą konfrontację z rzędu. Czy goście zagrożą liderowi tabeli? A może to Freshmed sięgnie po swoją ósmą wygraną? Odpowiedź już o godzinie 21:30. Zapraszamy.

Raben Logistics Chorzów vs DPL

W jedynym poniedziałkowym spotkaniu Ekstraklasy Sportowej Ligi Firm o miejsca 5-8, naprzeciw siebie staną zespoły Raben Logistics Chorzów oraz DPL. Przed przerwą obie ekipy nie spisywały się najlepiej, zdobywając odpowiednio 6 oraz 3 punkty. W swoim ostatnim meczu gracze z Chorzowa, mierzyli się z drużyną Fortis Logistics Sławków. Piłkarze rozstawieni w roli gospodarzy, ulegli wówczas swoim przeciwnikom w stosunku 2:6, co było dla nich szóstą porażką w sezonie. Natomiast goście poprzednio mierzyli się z ekipą Auroland. Gracze DPL przegrali tamto starcie w rozmiarach 5:11, pozostając na ostatnim miejscu w stawce. Czy zawodnicy Raben Logistics zdołają powalczyć o awans w ligowej tabeli? A może to goście przełamią serię spotkań beż wygranej? Przekonamy się już o godzinie 21:30. Serdecznie zapraszamy.