Worker Service vs CAT VM

Worker Service
7 - 0
CAT VM

Faworytem do zwycięstwa w starciu pomiędzy Worker Service a CAT VM, przed rozpoczęciem gry na murawie, była drużyna rozstawiona w roli gospodarza. Piłkarze Worker Service przystępowali do tego pojedynku jako liderzy tabeli 2 Ligi Sportowej Ligi Firm, mając na swoim koncie komplet wygranych meczów. Natomiast goście przed tą serią gier zajmowali 4 lokatę w stawce, odnosząc do tej pory trzy zwycięstwa. Rywalizacja rozpoczęła się od lepszej gry zespołu gospodarzy. Gracze Worker Service wyszli na prowadzenie już w 6 minucie, po bramce którą zdobył Vladyslav Chesak, natomiast 120 sekund później ten sam zawodnik podwyższył rezultat na 2:0. Przed przerwą gospodarze zdołali jeszcze dwukrotnie pokonać bramkarza przeciwników i przy zmianie stron widniał wynik 4:0. W drugich 20 minutach gracze CAT VM starali się grać odważniej, próbując częściej zagrażać bramce rywali. Goście nie byli jednak w stanie tego wieczoru, nawet choć raz umieścić piłki w siatce drużyny przeciwnej. Natomiast piłkarze Worker Service w drugiej części meczu, dołożyli na swoje konto jeszcze trzy trafienia, ostatecznie ustalając wynik na 7:0.