Sygnity — Kotrak

Sygnity
5 - 0
Kotrak

Pierwotny wynik zweryfikowany na 5-0 (walkower) z powodu wykluczenia drużyny Kotrak z rozgrywek.

Od początku spotkania Kotrak był drużyną przeważającą i to jej zawodnicy jako pierwsi strzelili bramkę. W miarę upływu czasu Sygnity poprawiło swoją grę szczególnie w ofensywie, dzięki czemu na przerwę schodziło z prowadzeniem 5:4, lecz z przebiegu pierwszej części spotkania śmiało można stwierdzić, iż to Kotrak lepiej radził sobie na boisku. W drugiej połowie oba zespoły poprawiły swoją grę w obronie i starały się nie tracić tylu bramek. Przez całe spotkanie szala zwycięstwa przechylała się z jednej na drugą stronę, przez co ciężko jednoznacznie wskazać lepszą drużynę.  Mecz zakończył się remisem, co jest sprawiedliwy wynikiem.