Sengam Sport — Happylife24

Sengam Sport
3(1) - 3(3)
Happylife24

W wielkim finale Pucharu Ligi Wiosna 2017 spotkali się aktualny lider i wicelider Ekstraklasy. Pierwszy mecz między tymi zespołami zakończył się na korzyść Happylife24 i rozgrywany był w ramach Ekstraklasy.

Jako pierwsi na prowadzenie wyszli w 4′ minucie zawodnicy Happylife24 i konsekwentnie podwyższali wynik. Sengam Sport przegrywał po 20 minutach 1:3 i wciąż miał szansę wrócić do meczu. W drugiej połowie obie drużyny toczyły wyrównany pojedynek i w 29′ minucie Patryk Wróbel zdobył gola kontaktowego, a rywalizacja znów nabrała kolorytu. Sengam Sport poszedł za ciosem i w 32′ minucie odrobił straty. Rezultat ten utrzymał się do ostatniego gwizdka sędziego, a w konkursie jedenastek triumfował Happylife24, który mógł cieszyć z się z sukcesu.