Samel vs 4 ECO Prestige

Samel
1 - 3
4 ECO Prestige

Mecz pomiędzy Samel a 4 ECO Prestige zapowiadał się jako rywalizacja zespołów, które w poprzedniej kolejce sezonu wiosennego 1 Ligi Sportowej Ligi Firm odniosły wysokie zwycięstwa. Gracze rozstawieni jako gospodarze, w ubiegłym tygodniu pokonali ekipę MRW w rozmiarach 10:1, natomiast goście zwyciężyli w starciu z TDJ Estate w stosunku 5:0. Spotkanie rozpoczęło się od wyrównanej gry obu ekip. Zarówno gospodarze jak i goście, starali się rozgrywać swoje akcje dużą liczbą podań, dokładnie konstruując kolejne ataki. Wynik w tym pojedynku w 4 minucie otworzył zawodnik 4 ECO Prestige – Mateusz Gola, natomiast w 11 minucie do remisu 1:1 doprowadził Tomasz Raszka. Jednakże ostatnie słowo przed przerwą ponownie należało go gości, którzy trafili do sitaki rywali na 120 sekund przed zmianą stron. W drugiej odsłonie gra na murawie nadal była bardzo wyrównana, a wynik cały czas pozostawał bez zmian. Dopiero w samej końcówce spotkania zawodnicy 4 ECO Prestige strzelili gola na 1:3, ostatecznie przesądzając losy tej rywalizacji.