S-Tuning vs BMW Sikora I

S-Tuning
9 - 5
BMW Sikora I

Obie drużyny miały za sobą przed tym spotkaniem passę trzech porażek z rzędu, zatem bezpośrednia potyczka była okazją do przełamania dla którejś ze stron. Rozczarowuje zwłaszcza BMW Sikora, która z zerowym dorobkiem punktowym niespodziewanie zamykała tabelę najwyżej klasy rozgrywkowej. W początkowych fragmentach meczu zespół ten zaprezentował się jednak jak na obrońcę tytułu przystało i już po pięciu minutach prowadził 2:0, ale wraz z upływem czasu do głosu zaczęli dochodzić rywale. choć początek spotkania nie zapowiadał takiego scenariusza S-Tuning jeszcze w pierwszej połowie wywalczył sobie jednobramkową przewagę, a następnie poszedł za ciosem po przerwie i zdobywając trzy gole z rzędu przesądził kwestię zwycięstwa. BMW odpowiedział tylko jednym trafieniem, ale za to niezwykle efektownym – pięknym uderzeniem w samo okienko bezpośrednio z rzutu wolnego popisał się Marcin Herman. Jednak nawet w tym aspekcie S-Tuning nie zamierzał być gorszy i już po chwili równie ładną bramkę zdobył Tomasz Czopnik. BMW Sikora przegrało zatem kolejne spotkanie i wciąż pozostaje jedyną drużyną bez punktu w stawce.