Happylife24 — Proform

Happylife24
5 - 2
Proform

Spotkanie to było wyrównane i stało na bardzo wysokim poziomie. Obie drużyny stwarzały sobie sytuacje podbramkowe, jednak skuteczniejszy w pierwszej połowie okazał się się Happylife24, który po 25 minutach prowadził 4:0. Proform próbował strzelić kontaktową bramkę, lecz w żaden sposób nie potrafił umieścić piłki w siatce. Zawodnicy Proform wyszli na drugą połowę niezwykle zmotywowani i podeszli wysokim pressingiem. Odważniejsza gra opłacała się, gdyż zdobyli oni dwie bramki. Happylife24 odpowiedział na to jednym trafieniem i utrzymał korzystny dla siebie wyniki do końca spotkania, zdobywając tym samym trzy punkty. W związku z tym beniaminek musiał dzisiaj uznać wyższość doświadczonego przeciwnika.