Happylife24 — Firma ZK Grzybowice

Happylife24
3 - 2
Firma ZK Grzybowice

Obie ekipy przystąpiły do meczu ofensywnie nastawione i chciały go rozpocząć od szybkiej bramki. Udało się to w 5′ minucie zawodnikom Happylife24. Od tego momentu Firma ZK Grzybowice przystąpiła do ofensywy, a Happylife24 czekał na szanse z kontry. Taktyka ta przyniosła zamierzony efekt i do przerwy obrońcy tytułu prowadzili 2:0. Firma ZK miała w pierwszej odsłonie dużo pecha, gdyż piłka po strzałach tej drużyny dwukrotnie odbijała się od słupka. Druga połowa była prawdziwym rollecoasterem. Zawodnicy z Grzybowic w ciągu minuty doprowadzili do remisu, by chwilę później znów przegrywać jedną bramką. Wynik ten utrzymał się do ostatniego gwizdka sędziego i to zespół Hapylife24 zameldował się w finale.