GrenkeLeasing vs Śląski Urząd Wojewódzki

Grenke Leasing
7 - 1
Śląski Urząd Wojewódzki

Spotkanie między tymi dwoma drużynami miało dwa przeróżne oblicza. Pierwsza połowa, bardzo taktyczna, sporo walki i gry szarpanej przez faule. Sytuacji było mało, ale gdy jakieś się natrafiły, zespół GrenkeLeasing potrafił zamienić je na bramkę i po 20 minutach mieliśmy 2:0. W przerwie zmieniły się nie tylko strony, ale również podejście zawodników do gry. W drugiej odsłonie było wszystko. Szybkie akcje, błędy bramkarzy, po którym jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył Śląski Urząd Wojewódzki, ale przede wszystkim bramka na 6-0, która była niezwykłej urody. Cudowne uderzenie nożycami/przewrotką Daniela Liszki było idealnym ukoronowaniem dnia meczowego. Trzeba też oddać obu drużynom kulturę gry, ponieważ tak kulturalnie przeprowadzanych dyskusji na boisku próżno szukać.