Freshmed vs Inmedium.pl II

Freshmed
5 - 1
Inmedium.pl II

Debiutującą w rozgrywkach Silesian Business League drużyna Freshmed od początku meczu ruszyła do ataku i już w 3′ minucie bramkarz Inmedium.pl II musiał wyciągać piłkę z siatki. Drużyna Inmedium.pl II swoją sytuację miała w 5′ minucie ze stałego fragmentu, ale zamiast zdobyć wyrównującego gola, chwilę później musiała rozpoczynać od środka po dobrej akcji przeciwnika zakończonej golem. Jeszcze w końcówce pierwszej połowy debiutanci podwyższyli wynik meczu na 3-0 i piłkarze Inmedium.pl II na przerwę schodził z nietęgimi minami. W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił, dalej drużyna Freshmed była stroną przeważającą, której uporczywie padający deszcz nie przeszkadzał. Dołożyła ona kolejne dwie bramki, a zespół Inmedium.pl II musiał pocieszyć się tylko honorowym golem, ale za to po bardzo składnej i szybkiej akcji, których brakowało w pierwszej połowie!