BMW Sikora I — RetosBus

BMW Sikora I
4 - 3
RetosBus

RetosBus jest w tym sezonie drużyną, z którą każdy przeciwnik będzie grał podwójnie zmotywowany, gdyż zwycięstwo z mistrzem Silesian Business League smakuje podwójnie. Tak samo było dzisiejszego wieczoru. BMW Sikora od początku meczu próbował narzuć swój styl gry, lecz nie potrafił znaleźć sposobu na świetnie dysponowanego bramkarza RetosBus – Sebastiana Migusa. Obrońcy tytułu czekali na swoją okazję i jako pierwsi wyszli na prowadzenie, które utrzymywali prawie do samego końca pierwszej połowy. Zawodnicy BMW Sikora coraz odważniej atakowali bramkę rywala aż w końcu dopięli swego i na przerwę schodzili z wynikiem 2:1. W drugiej połowie obie drużyny grały bardzo wyrównanie i widowiskowo dla oka. Żadna z nich nie odpuszczała i za wszelką cenę starała się przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Ostatecznie to BMW Sikora strzelił o jednego gola więcej i pokonał obrońcę tytułu mistrzowskiego.