BMW Sikora I — Madej Wróbel

BMW Sikora I
5 - 8
Madej Wróbel

Madej Wróbel bardzo niemrawo rozpoczął swój mecz w 1/8 finału. Próbował strzałów z dystansu, lecz nie przynosiły one zamierzonych efektów. BMW Sikora wyczekiwał na błędy rywala i bezlitośnie wykorzystywał każdy z nich dzięki świetnej dyspozycji Łukasza Błasiaka. Madej Wróbel po pierwszej połowie schodził z niekorzystnym wynikiem 2:4. Druga odsłona meczu miała kompletnie inny przebieg. Madej Wróbel, fantastycznie zmotywowany w przerwie meczu, zaczął krok po kroku odrabiać straty. Zawodnikom wychodziły strzały z dystansu oraz gra kombinacyjna. Poprawili oni również swoje ustawienie w obronie. Zupełnie odmieniony Madej Wróbel zdołał wygrać z bardzo mocnym przeciwnikiem i po ciężkiej walce awansuje do ćwierćfinału.