BetaMed SA vs Future Processing

BetaMed SA
4 - 1
Future Processing

Mecz rozgrywany pomiędzy zespołami BetaMed oraz Future Processing przez pierwszą połowę nadawał się jako idealny przykład do zobrazowania terminu „mecz walki”. Zawodnicy obu drużyn nie pozwalali rywalom na chwilę odpoczynku w żadnym sektorze boiska. Gołym okiem było widać, że obie drużyny do sezonu podchodzą wypoczęte i zmotywowane. Miłośnikom brytyjskiego futbolu ręce same składały się do oklasków. Tak, jak w pierwszej połowie przeważała gra w środku pola i bramek nie ujrzeliśmy, tak w drugiej piłkarze ekipy BetaMed SA wzięli sprawy w swoje ręce i pokonali bramkarza rywali aż czterokrotnie. Zawodnicy Future Processing, pomimo usilnych starań zdołali odpowiedzieć tylko jedną bramką, co poskutkowało wynikiem 4-1 w końcowym rozrachunku.