5Maciej Kasperczyk 24'
37'
6Karol Kasperczyk
  10 10

Wiele już za nami, sporo scen które pozostaną na długo w naszej pamięci ale to jeszcze nie koniec. Najlepsze dwa zespoły drugiej ligi kończą zmagania meczem bezpośrednim. KPMG podejmuje el12 i zapewne zawodnicy ostrzyli sobie zęby na tę rywalizację już od dłuższego czasu. Lepiej rozpoczęli piłkarze KPMG prowadząc 2-1, natomiast stracili nie tylko prowadzenie ale też kontrolę nad całym spotkaniem. el12 po chwili zadyszki pokazali to na co ich stać i wszystkie elementy już do siebie pasowały. W drugiej połowie z zaliczką dwóch trafień poszerzali ekspansję w polu karnym rywala. Ostatnie kilka minut tylko kosmetycznie zmieniało nam cokolwiek, bo zwycięzca zarówno 2 ligi jak i tego meczu był wiadomy. Wielkie chwile ekipy el12, drużynie bez skazy, zasłużonej na fotelu lidera, która za kilka dni z wielką radością będzie odbierała laury na gali kończącej sezon.