el12 vs OTCF

el12
5 - 0
OTCF

Wynik meczu zweryfikowany jako walkower ze względu na występ w drużynie OTCF nieuprawionych zawodników.

Faworytem do zwycięstwa w starciu pomiędzy el12 a OTCF, przed rozpoczęciem gry na murawie, była drużyna rozstawiona w roli gospodarza. Przed tą serią gier 2 Ligi Sportowej Ligi Firm, piłkarze el12 zajmowali pozycję lidera tabeli, mając na swoim koncie 7 zwycięstw. Przed tygodniem gospodarze pokonali drużynę MRW 4:1, jedynego gola tracąc w drugiej części meczu. Natomiast goście przystępowali do tej rywalizacji z ostatniej lokaty w stawce. W ubiegły poniedziałek zawodnicy OTCF, nie rozegrali swojej konfrontacji z ekipą TPG, a wynik tamtego spotkania został zweryfikowany jako walkower. Spotkanie lepiej rozpoczęli zawodnicy el12. Gospodarze w pierwszej fazie meczu starali się przejąć inicjatywę na placu gry, długo utrzymując się przy piłce. Zawodnicy el12 wyszli na prowadzenie w 8 minucie, a z gola cieszył się Piotr Danielski. Natomiast jeszcze przed przerwą bramkarza OTCF dwukrotnie pokonał Janusz Duda i przy zmianie stron to gospodarze prowadzili 3:0. Drugą odsłonę ponownie lepiej rozpoczęli gospodarze. Już w 21 minucie Krzysztof Przywara podwyższył prowadzenie swojego zespołu, dając ekipie el12 bardzo bezpieczną przewagę. Po utracie kolejnej bramki, do śmielszych ataków i odrabiania strat ruszyli gracze OTCF, jednak ich kolejne gole, były niemalże od razu kontrowane trafieniami dla rywali. Ostatecznie po dość wyrównanych drugich 20 minutach gry, zawodnicy el12 pokonali gości w rozmiarach 7:3, rozgrywając kolejny znakomity mecz w rundzie wiosennej SLF.