MRW vs el12

MRW
1 - 4
el12

Faworytem do zwycięstwa w starciu pomiędzy MRW a el12, przed rozpoczęciem rywalizacji na murawie, była drużyna rozstawiona w roli gościa. Przed tą serią gier 2 Ligi Sportowej Ligi Firm, zawodnicy el12 znajdowali się na pierwszym miejscu w tabeli, mając w dorobku 6 zwycięstw. W swoim poprzednim spotkaniu goście pokonali zespół ING 3:1, jedynego gola tracąc w samej końcówce meczu. Natomiast gospodarze jak dotąd nie sięgnęli jeszcze po wygraną w bieżących rozgrywkach. W ubiegłą środę piłkarze MRW, podzielili się punktami z ekipą TPG, po remisie 2:2. Rywalizacja rozpoczęła się od dość wyrównanej gry obu drużyn. Zarówno gospodarze jak i goście, starali się rozgrywać piłkę długimi podaniami, wypracowując sytuacje strzałowe napastnikom. Jednakże na pierwszego golu musieliśmy zaczekać aż do 20 minuty, kiedy to Janusz Duda wyprowadził zespół el12 na prowadzenie. Ten sam zawodnik wpisał się na listę strzelców tuż po zmianie stron i w 22 minucie goście mieli dwubramkową przewagę. Po utracie drugiego gola do śmielszych ataków ruszyli piłkarze MRW, co przyniosło im trafienie kontaktowe, którego autorem był Mariusz Brzozowiec. Jednak tego wieczoru to zawodnicy el12 wykazali się większą skutecznością, w końcowych fragmentach spotkania strzelając jeszcze dwie bramki i ostatecznie zwyciężając z drużyną MRW 4:1. Dzięki tej wygranej zespół el12 umocnił się na prowadzeniu w tabeli 2 Ligi.