Sopra Steria vs BMZ Poland

Sopra Steria
6 - 0
BMZ Poland

Spotkanie pomiędzy Sopra Steria a BMZ Poland zapowiadało się na bardzo wyrównane, mierzyły się ze sobą zespoły sąsiadujące w tabeli. Mecz lepiej rozpoczął się dla gospodarzy i już w 7 minucie wyszli na prowadzenie. Świetnie tego dnia operowali piłką, ich prostopadłe podania sprawiały dużo problemów przeciwnikom. Gościom nie można było odmówić zaangażowania, próbowali za wszelką cenę doprowadzić do remisu. Jednak tuż przed przerwą gospodarze zdobyli gola do szatni i wygrali pierwszą połowę 2:0. Ta bramka mogła delikatnie podłamać gości, bo druga część meczu była jeszcze bardziej jednostronna. Oglądaliśmy koronkowe akcje gospodarzy, które raz po raz kończyły się sytuacjami bramkowymi. Piłka chodziła jak po sznurku, a chwilę po wznowieniu gry padła kolejna bramka. Zawodnicy Sopra Steria byli tego dnia głodni goli. Ostatecznie zwyciężyli 6:0 i w dobrych nastrojach kończą rundę wiosenną 1 Ligi.