ArchiDoc vs Prestige

ArchiDoc
5 - 4

Szlagierowe spotkanie 1 Ligi pomiędzy liderem a wiceliderem mogło definitywnie rozstrzygnąć kwestię mistrzostwa. Po ostatniach wpadkach ArchiDoc graczom Prestige wystarczał remis by już tego wieczoru cieszyć się z tytułu. Rywale nie zamierzali jednak ułatwiać zadania głównemu kandydatowi do mistrzostwa. Hit nie zawiódł, mecz stał na bardzo wysokim poziomie, sytuacji bramkowych z obu stron był multum, a emocji nie brakowało do ostatnich sekund. Po pierwszej połowie wydawało się, że korki od szampana wystrzelą już tego wieczoru. Prestige prowadził 3:1, a taki wynik widniał jeszcze po pół godzinie gry. Dopiero wówczas, doszło do małego trzesięnia ziemi. Zawodnicy ArchiDoc nie mając wiele do stracenia zaatakowali zdecydowaniej i w cztery minuty diametralnie odmienili boiskową sytuację, zdobywając trzy gole z rzędu. W ostatniech sekundach spotkania jeszcze obie drużyny dołożyły po jednej bramce, co oznaczało, że to wicelider siegnął po trzy punkty, doprowadzając do pierwszej porażki w sezonie Prestige. Odłożona koronacja czy nagły zwrot akcji na finiszu rozgrywek? O tym dowiemy się 20 czerwca.