BMZ Poland vs Honeywell

BMZ Poland
6 - 6
Honeywell

Przed rozpoczęciem rywalizacji w spotkaniu pomiędzy BMZ Poland a Honeywell, trudno było jednoznacznie wskazać faworyta do końcowego tryumfu. W swoich ostatnich meczach oba zespoły poniosły porażki, dlatego ta konfrontacja była dla nich dobrą okazją do szybkiej rehabilitacji. Gracze rozstawieni w roli gospodarzy, w poprzednim spotkaniu ulegli ekipie DRiV Gliwice+ 0:6, natomiast goście musieli uznać wyższość drużyny Sopra Steria, przegrywając w rozmiarach 1:14. Rywalizacja znakomicie rozpoczęła się dla piłkarzy Honeywell, którzy otworzyli wynik już w 3 minucie, po golu którego zdobył Recep Polat. Natomiast już 60 sekund później było 0:2, a z trafienia cieszył się Novhel Cassinoi. Choć już w 8 minucie zawodnicy BMZ Poland zaliczyli trafienie kontaktowe autorstwa Mateusza Kapały, to w kolejnych akcjach piłkarze Honeywell ponownie odskoczyli swoim rywalom, po dwóch golach które strzelił Oz Ozgur. Natomiast przed przerwą dla gospodarzy trafił jeszcze Maciej Grabowski i przy zmianie stron widniał wynik 2:4. Drugą odsłonę także lepiej rozpoczęli goście, podwyższając swoje prowadzenie już 120 sekund po wznowieniu gry, a po kolejnych 10 minutach dokładając kolejne trafienie. Gdy wydawało się, że kwestia zwycięstwa w tym spotkaniu jest już zamknięta, wówczas do szaleńczego odrabiania strat ruszyli piłkarze BMZ Poland. Gospodarze w przeciągu zaledwie 6 minut zaaplikowali przeciwnikom 4 trafienia, wyrównując stan rywalizacji na 6:6. Ostatecznie zatem po fantastycznej pogoni w końcówce, piłkarze BMZ Poland zdołali wywalczyć w tej konfrontacji 1 punkt.