Honeywell
5 - 0
Sopra Steria

Berk Oney 9'

Walkower, ze względu na występ nieuprawnionego zawodnika w zespole Sopra Steria.

Obie drużyny w fazie zasadniczej zgromadziły zbyt mało punktów by myśleć o walce o medale, zatem po podziale tabeli, przyszło mi zmierzyć się w grupie spadkowej 1 Ligi. Choć to Honeywell zgromadził do tej pory więcej punktów, wyraźną przewagę w tym spotkaniu od pierwszej do ostatniej minuty posiadali formalni goście. Sopra Steria już w drugiej minucie objęła prowadzenie, błyskawicznie rozwiązując worek z bramkami. Co prawda, kontaktowy gol dla Honeywell na 1:2 mógł dawać nadzieję graczom tej drużyny na skuteczną walkę, jednak jak się okazało było to jedynie trafienie honorowe tego dnia. Sopra Steria jeszcze do przerwy dołożyła trzy bramki, a prawdziwym popisem strzeleckim była druga część gry. Ostatecznie licznik goli zatrzymał się na czternastu, a tak efektowne zwycięstwo sprawia, że Sopra Steria wciąż ma szansę uciec ze strefy spadkowej.