Keywords Studios vs Prestige

Keywords Studios
2 - 5

W zdecydowanie lepszej sytuacji przed rozpoczęciem spotkania pomiędzy Keywords Studios a Prestige, znajdowali się gracze rozstawieni w roli gości. Po 7 kolejkach rundy wiosennej 1 Ligi Sportowej Ligi Firm, zawodnicy Prestige znajdowali się na pierwszej lokacie w stawce, jak dotąd nie ponosząc jeszcze żadnej porażki. Przed tygodniem goście pokonali ekipę Express Heroes 6:1, co było ich piątym zwycięstwem w tym sezonie. Natomiast gospodarze w ubiegłą środę, rozegrali dwie ligowe konfrontacje. Najpierw pokonali Honeywell 8:1, a później podzielili się punktami z zespołem Express Heroes, po remisie 3:3. Rywalizacja w tym meczu bardzo dobrze otworzyła się dla gospodarzy, którzy wyszli na prowadzenie już w 3 minucie, po golu którego zdobył Kacper Janoska. Jednak goście zdołali odpowiedzieć swoim rywalom już po kilkudziesięciu sekundach, a do remisu doprowadził Paweł Ziaja. Po piorunującym początku, na kolejne trafienie przyszło nam poczekać aż do 14 minuty, kiedy to Kamil Gabrysiewicz wyprowadził zespół Prestige na prowadzenie. Przed przerwą dla gości ponownie trafił jeszcze Paweł Ziaja i przy zmianie stron widniał wynik 1:3. W drugiej połowie piłkarze Prestige starali się kontrolować przebieg boiskowych wydarzeń, dokładając kolejne dwie bramki. Ostatecznie zespół Keywords Studios uległ gościom w stosunku 2:5, co było dla niego trzecią porażką w sezonie wiosennym 1 Ligi SLF.