35Artem Kryvenko 2', 7', 11', 15', 28'
12'
28Dmytro Godyna
  9 6

Za nami niezwykle ważny mecz dla układu 1 ligi. Drużyna ArchiDoc, czyli wiceliderzy tabeli, podejmowali Express Heroes, czyli drużynę zajmującą 3 lokatę, która depcze im po piętach. Przed spotkaniem trudno było wskazać faworyta, ale ArchiDoc jeśli planowali odrobić straty do liderującej ekipy Prestige, nie mogli tego dnia pozwolić sobie na potknięcie. Zapowiadane emocje przed tym spotkaniem, już w 1 minucie się potwierdziły, kiedy to ArchiDoc wyszli na prowadzenie. Następnie Express Heroes odpowiedzieli, aż pięciokrotnie, a ich rywali było stać w pierwszej połowie tylko na strzelenie gola na 2-5. Druga połowa to znów dobre rozpoczęcie ArchiDoc, którzy to strzelili kolejne dwa trafienia i zrobiło się 4-5, co zapowiadało ogrom emocji do samego końca meczu. Jednak Express Heroes byli tego dnia świetnie dysponowali i odpowiedzieli błyskawicznie strzelając kolejne 4 bramki z rzędu, doprowadzając do rezultatu 4-9. ArchiDoc z charakterem, zagrali do końca, lecz stać ich już było tylko na 2 trafienia w końcówce, które ustaliły wynik meczu na 6-9. Ta sytuacja sprawiła, że Express Heroes tracą już zaledwie punkt do ArchiDoc, natomiast dla nich powiększyła się stara do Prestige, już o 5 punktów, co sprawia, że będzie trudno już wskoczyć na pozycję lidera, jednak nic jeszcze nie jest przesądzone i dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe.