Auroland vs PwC SDC

Auroland
6 - 1

Spotkanie pomiędzy Auroland a PwC SDC zapowiadało się jako pojedynek zespołów, które przed tą serią gier Ekstraklasy Sportowej Ligi Firm, zajmowały sąsiednie miejsca w dolnej części tabeli. Gracze rozstawieni w roli gospodarzy, w swoim ostatnim meczu podejmowali drużynę Netology. Piłkarze Auroland musieli jednak wówczas uznać wyższość swoich przeciwników, ulegając im w rozmiarach 2:6. Natomiast goście w poprzedniej konfrontacji, mierzyli się z ekipą PACCOR. Zawodnicy PwC SDC pokonali w tamtym spotkaniu swoich rywali 4:2, co było ich drugim zwycięstwem w rundzie wiosennej. Początek meczu znakomicie ułożył się dla graczy Auroland. Gospodarze otworzyli wynik już w 6 minucie, a bramkę zdobył Michał Jamroży. Natomiast już 120 sekund później było 2:0, a tym razem na listę strzelców wpisał się Szymon Gawliński. Po znakomitym początku w wykonaniu graczy Auroland, w dalszej części pierwszej odsłony gra się wyrównała, a do sytuacji bramkowych dochodziły obie ekipy. Jednak jeszcze przed przerwą to gospodarze zdołali zadać przeciwnikom kolejny cios i przy zmianie stron widniał wynik 3:0. W drugiej połowie obraz gry na boisku znacząco się nie zmienił. Oba zespoły stwarzały sobie wiele sytuacji bramkowych, jednak tylko nieliczne potrafiły zamieniać na gole. W 27 minucie trafienie dla zespołu PwC SDC zaliczył Michał Pecyna, jednakże była to jedna bramka dla gości zdobyta tego wieczoru. Ostatecznie po dobrych ostatnich 10 minutach w wykonaniu piłkarzy Auroland, gospodarze pokonali PwC SDC 6:1, notując tym samym awans na 6 lokatę w stawce.