Netology vs PACCOR

Netology
4 - 1
PACCOR

Faworytem do zwycięstwa w starciu pomiędzy Netology a PACCOR, przed rozpoczęciem gry na murawie, była drużyna rozstawiona w roli gospodarza. Gracze Netology w swoim poprzednim spotkaniu, rywalizowali z ekipą Auroland. Gospodarze pokonali wówczas swoich przeciwników 6:2, co było ich trzecim zwycięstwem w bieżącym sezonie Ekstraklasy Sportowej Ligi Firm. Natomiast goście w swoim ostatnim pojedynku, mierzyli się z zespołem PwC SDC. Piłkarze PACCOR ulegli w tamtym meczu rywalom w stosunku 2:4, co było dla nich siódmą przegraną w tej rundzie. Rywalizacja rozpoczęła się od dość wyrównanej gry obu zespołów. Zarówno gospodarze jak i goście, starali się rozgrywać swoje kolejne akcje małą liczbą podań, posyłając prostopadłe piłki do napastników. Wynik w tym meczu w 12 minucie otworzyli piłkarze Netology, a na listę strzelców wpisał się Sebastian Lewicki. Natomiast już 5 minut później gospodarze podwyższyli prowadzenie na 2:0, a z trafienia cieszył się Damian Truchel. Przed przerwą nie oglądaliśmy już więcej bramek i przy zmianie stron to zawodnicy Netology mieli w miarę komfortową przewagę. Po przerwie gra ponownie się wyrównała, a do większej ilości sytuacji zaczęli dochodzić gracze PACCOR. Gdy w 36 minucie Andrzej Kasperski zdobył dla gości gola kontaktowego, wydawało się że zawodnicy występujący w zielonych strojach, będą w stanie doprowadzić do remisu. Jednakże już 60 sekund później bramkę na 3:1 zdobyli piłkarze Netology, nie dając szans rywalom na odrobienie strat. Ostatecznie po jeszcze jednym trafieniu zanotowanym w końcówce, gospodarze pokonali PACCOR 4:1, wygrywając drugą konfrontację z rzędu.