Netology vs Auroland

Netology
6 - 2
Auroland

Zmagania dnia 29.05.2023 r. rozgrywek Sportowej Ligi Firm, kończyło starcie ekstraklasowych zespołów Netology oraz Auroland. Oba zespoły rozgrywają przeciętny sezon i wykluczyły się z gry już o najwyższe laury, jednak stawką jest gra o końcową pozycję w tabeli, a drużynie Aurolandu grozi zajęcie ostatniego miejsca. Mimo konieczności wygrania meczu przez Auroland, to Netology potwierdzili swoją lepszą dotychczas dyspozycję i to oni wyszli w tym meczu na prowadzenie. Auroland szybko odpowiedział, jednak to tylko sprowokowało rywali do kreowania kolejnych bramkowych sytuacji, a tych w tym meczu było naprawdę sporo. Potwierdza to zresztą rezultat pierwszej połowy 5-1. Druga połowa to kontrolowanie meczu przez Netology, kreowanie finezyjnych akcji, w których to brakowało odpowiedniej finalizacji. Finalnie tego dnia oba zespoły było stać jeszcze na dołożenie po jednej bramce i ustalenie końcowego wyniku przez Auroland 6-2. Pewne, zasłużone zwycięstwo Netology, zakończyło tego zmagania ligowe.