PACCOR vs PwC SDC

PACCOR
2 - 4
PwC SDC

Spore wyzwanie stało przed ekipami PACCOR i PwC SDC, które chcą na pewno sobie i innym udowodnić, że nie należą im się ostatnie miejsca w ekstraklasowej tabeli. Zwycięzca tego meczu będzie miał szansę jeszcze powalczyć o nieco więcej w tym sezonie, dlatego ten mecz jest tak ważny. Pierwsza połowa ze wskazaniem na PwC SDC, chociaż prowadzili tylko 2-1 po bardzo wyrównanych 20 minutach. W końcowej części gry ich przewaga stawała się coraz okazalsza. PACCOR miał problemy z konstrukcją ataku i wracaniem do obrony, co nigdy nie jest dobrym połączeniem. Przed gwizdkiem na finiszu zdołali jeszcze zdobyć ładną bramkę, ale to tylko kropla w morzu potrzeb. Zwycięża PwC SDC stosunkiem 4-2 i to oni zajmują teraz wyższe miejsce w tabeli.