ArchiDoc vs Prestige

ArchiDoc
3 - 3
4 ECO Prestige

Doczekaliśmy się starcia na szczycie pierwszej ligi, długo wyczekiwany thriller ArchiDoc vs Prestige doszedł do skutku. A przebieg meczu w pełni usatysfakcjonował nawet największych malkontentów. Pierwsza połowa jak zasłona dymna, nie dała nam wiele emocji, zaledwie dwie bramki i wzajemne badanie się zespołów, analiza na co można sobie pozwolić i czekanie na dobry moment do ataku. Druga połowa to już czyste szaleństwo. W 28 minucie goście wyszli na prowadzenie, jednak już kilka chwil później to ekipa ArchiDoc zadała dwa ciosy, doprowadzając do wyniku 3:2. Jednakże w samej końcówce spotkania drużyna Prestige zdołała doprowadzić do wyrównania, ustalając końcowy rezultat na 3:3. Godne podsumowanie jak do tej pory pierwszej ligi i potwierdzenie, że klasyfikacja tym razem wskazuje nam słusznie faworytów do tytułu.