Capgemini vs PwC SDC

4 - 2

Capgemini przed ostatnią serią gier nie było jeszcze pewne miejsca w strefie medalowej, a na górną połowę tabeli szansy nie mieli już gracze PwC SDC. W równolegle toczonym meczu Novichem pokonał Netology, a taki wynik dawał Capgemini gwarancję grupy mistrzowskiej, jednak i tak formalni gospodarze zrobili swoje, siegąjąc po trzy punkty, które pozwoliły zachować dystans do ścisłej czołówki. Po pierwszej połowie rezultat pozostawał sprawą otwartą, a obie drużyny zadały sobie nawzajem po jednym skutecznym ciosie w przeciągu kilkunastu sekund.  O końcowym wyniku zadecydowała druga część gry. Choć fenomenalnie w bramce PwC SDC spisywał się Aleksander Kłosek, to jednak nie zapobiegł on utracie trzech goli i porażki swojego zespołu. Co prawda, gracze w czerwonych koszulkach potrafili odpowiedzieć na trzeciego gola rywali trafieniem kontaktowym, ale ostatnie słowo należało ponownie do graczy Capgemini. Ostateczny wynik 4:2 oznacza, że obie drużyny nie spotkają się już w tym sezonie, bowiem pozostanie im walka o odmienne cele.