Auroland vs PwC SDC

Auroland
4 - 2

Spotkanie pomiędzy Auroland a PwC SDC zapowiadało się jako konfrontacja zespołów, które przed tą serią gier Ekstraklasy Sportowej Ligi Firm, zajmowały sąsiednie lokaty w dolnej części tabeli. Gracze rozstawieni w roli gospodarzy, przed tygodniem podejmowali ekipę Capgemini. Zawodnicy Auroland ulegli wówczas swoim przeciwnikom 2:7, co było ich czwartą porażką w bieżących rozgrywkach. Natomiast goście w ubiegły czwartek, mierzyli się z zespołem Netology. Piłkarze PwC SDC przegrali tamtą konfrontację w stosunku 1:2, walcząc jednak o korzystny rezultat do samego końca spotkania. Początek rywalizacji znakomicie ułożył się dla graczy Auroland. Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 3 minucie, a na listę strzelców wpisał się Sławomir Zakrzewski. Natomiast kilka minut później, ten sam zawodnik podwyższył przewagę swojej ekipy na 2:0. Choć zawodnicy Auroland mieli inicjatywę na placu gry, to w 15 minucie stracili gola. Trafienie kontaktowe dla PwC SDC zanotował Marek Kozień, a wynik 2:1 utrzymał się już do końca pierwszej odsłony. Po zmianie stron obraz gry na murawie znacząco się nie zmienił. Optyczną przewagę nadal mieli gracze gospodarzy, konstruując wiele ciekawych akcji. W 28 minucie Anatolii Mamchur podwyższył prowadzenie drużyny Auroland na 3:1, a 120 sekund później Michał Jamroży zdobył czwartego gola dla gospodarzy. Choć piłkarze PwC SDC zdołali w końcowych fragmentach meczu strzelić jeszcze jednego gola, to jednak było to zbyt mało, aby tego wieczoru wyrwać punkty dobrze dysponowanym rywalom. Ostatecznie Auroland pokonał PwC SDC 4:2, odnosząc swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie wiosennym SLF.