TPG vs KPMG

TPG
3 - 1
KPMG

W 4 kolejce rundy wiosennej 2 Ligi mierzyły się ze sobą zespoły TPG i KPMG. Spotkanie zapowiadało się bardzo ciekawie, oba zespoły liczyły na zwycięstwo i utrzymanie się w czołówce tabeli. Od pierwszych minut gra była bardzo zacięta, drużyny nie tworzyły zbyt wiele sytuacji bramkowych. Większość czasu piłka znajdowała się w środkowej części boiska. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Druga część meczu była już dużo ciekawsza. Rozpoczęło się pechowo, zawodnik gości przy niefortunnej interwencji wbił piłkę do własnej bramki i mieliśmy 1:0. Chwilę później już po ładnym strzale gospodarze podwyższyli prowadzenie. Dwie minuty przed ostatnim gwizdkiem sędziego zawodnikom KPMG udało się zdobyć gola kontaktowego. Jednak tego dnia lepiej dysponowani byli goście, którym udało się ustalić wynik na 3:1.