Keywords Studios vs BMZ Poland

Keywords Studios
5 - 2
BMZ Poland

Spotkanie pomiędzy Keywords Studios a BMZ Poland zapowiadało się bardzo ciekawie. Drużyny liczyły na poprawę swoich miejsc w tabeli. Od początku meczu widać było zaangażowanie i waleczność zawodników. Pierwsi do siatki trafili goście i już w 4 minucie wyszli na prowadzenie. Taki wynik utrzymywał się przez dłuższą chwilę, jednak gospodarze nie odpuszczali i wyrównali wynik przed przerwą. Druga połowa była ciekawsza, obfitowała w więcej sytuacji bramkowych. Zawodnicy Keywords Studios udowodnili dobrą dyspozycję tego dnia i przeważyli szalę zwycięstwa na swoją stronę. Walczyli do końca i bramką w ostatniej minucie meczu ustalili wynik na 5:2. Po tym zwycięstwie gospodarze awansują na 4 miejsce w tabeli 1 Ligi.