Auroland vs Capgemini

Auroland
2 - 7

O 20:00 rozpoczęło się starcie ekstraklasowych zespołów, Auroland i Capgemini. Auroland po 4 kolejkach miał zaledwie 1 zdobyty punkt, natomiast ich rywale grali jak dotąd w kratkę i przystępowali do tego spotkania z 6 punktami. Mimo, iż to Capgemini uchodzili za faworyta meczu, to Auroland zadał pierwszy cios i już w drugiej minucie prowadzili 1-0. Szybko stracona bramka tylko rozzłościła graczy Capgemini, którzy to w odwecie błyskawicznie zadali 3 szybkie ciosy, doprowadzając do rezultatu 1-3. Auroland jednak tego dnia nie zamierzał się poddawać i strzelając bramkę na 2-3 sprawili, że w drugiej połowie wciąż zamierzał walczyć o ligowe punkty. Druga połowa to jednak pełna dominacja oraz kontrola wyżej notowanych zawodników z Capgemini. Strzelili oni kolejne 4 bramki i tym samym ustalili wynik spotkania 2-7.