PwC SDC vs PACCOR

3 - 1
PACCOR

Spotkanie pomiędzy PwC SDC a PACCOR zapowiadało się jako starcie zespołów, które po 3 seriach gier sezonu wiosennego Ekstraklasy Sportowej Ligi Firm zajmowały w tabeli dwie ostatnie lokaty, z zerowym dorobkiem punktowym. Gracze rozstawieni w roli gospodarzy, przed tygodniem podejmowali ekipę FAMUR. Zawodnicy PwC SDC przegrali tamtą konfrontację w stosunku 2:3, walcząc jednak o remis do samego końca meczu. Natomiast goście w ubiegły czwartek, mierzyli się z drużyną Capgemini. Piłkarze PACCOR ulegli wówczas rywalom w rozmiarach 1:11, jedynego gola strzelając w końcówce rywalizacji. Spotkanie lepiej rozpoczęło się dla zawodników PwC SDC. Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 6 minucie gry, a na listę strzelców wpisał się Uysal Ersoy. Jednak pomimo szybko zdobytego gola przez zespół PwC SDC, w dalszej części pierwszej odsłony postawa obu ekip na murawie była bardzo wyrównana. Aż do końcowego gwizdka arbitra nie oglądaliśmy już trafień i przy zmianie stron to gospodarze minimalnie prowadzili 1:0. Na początku drugiej odsłony do śmielszych ataków ruszyli gracze Capgemini, którzy już w 24 minucie doprowadzili do wyrównania, a z bramki cieszył się Robert Ferens. Jednak remis nie utrzymał się zbyt długo, gdyż w 27 minucie po zespołowej akcji gospodarzy, ponowne prowadzenie ekipie PwC SDC przywróciła Katarzyna Rozmus. Choć do samego końca meczu piłkarze Capgemini walczyli o wyrównanie, to ostateczny cios w tym meczu wyprowadzili gospodarze. W 38 minucie Marek Kozień trafił na 3:1, ustalając ostateczny wynik tego spotkania. Dzięki wygranej drużyna PwC SDC przesunęła się na 6 lokatę w tabeli.