MRW vs KPMG

MRW
1 - 2
KPMG

Spotkanie pomiędzy MRW a KPMG, zapowiadało się jako rywalizacja zespołów, które w swoim ostatnim sezonie w rozgrywkach Sportowej Ligi Firm, a wiec w rundzie jesiennej 2022, zakończyły rywalizację w 2 Lidze na sąsiednich lokatach w tabeli, mając na kontach taką samą liczbę 7 punktów. W ostatnim spotkaniu pomiędzy tymi ekipami, górą okazali się piłkarze KPMG, którzy pokonali wówczas swoich przeciwników w stosunku 6:3. Mecz rozpoczął się od dość wyrównanej postawy obu zespołów. Zarówno gospodarze jak i goście, starali się starannie rozprowadzać swoje kolejne akcje, dbając przy tym o bezpieczeństwo w defensywie. Na pierwsze trafienie w tym spotkaniu przyszło nam poczekać do 14 minuty, kiedy to Adrian Trojanowski wyprowadził ekipę KPMG na prowadzenie. Jednakże jak się później okazało, był to jedyny gol jakiego obejrzeliśmy w pierwszej odsłonie i przy zmianie stron widniał wynik 0:1. W drugiej połowie obraz gry na murawie znacząco się nie zmienił. Mecz nadal był wyrównany, a do głosu dochodzili zawodnicy obu zespołów. Kolejne trafienie oglądaliśmy dopiero w 35 minucie, kiedy to Adrian Trojanowski swoim drugim golem, dał bezpieczniejszą przewagę piłkarzom KPMG. Choć w końcówce spotkania Mariusz Brzozowiec zdobył kontaktową bramkę dla MRW, to gospodarzom nie starczyło już czasu do tego, aby doprowadzić do remisu. Ostatecznie zatem po wyrównanym boju, zespół MRW uległ KPMG 1:2.